StructurePress

Uygunlar Grubu’nun inşaat ve madencilik tecrübesi ile 1989 yılında iş makinaları yedek parça satışı konusunda faaliyet göstermek amacı ile kurulan “Uygunlar Dış Ticaret A.Ş.”, iş makineler üretiminde dünyanın önde gelen markalarından LiuGong ile birlikte Sinoboom, Dressta, Kato markalarının da distribütörlüğünü yürütmektedir.

Güçlü Hizmet Ağı

LiuGong, iş makinaları üretimi ve teknolojisinde dünya liderlerinden biridir. Uygunlar Dış Ticaret A.Ş, 2006 yılından bu yana LiuGong ürün gamında bulunan paletli ekskavatör, lastikli yükleyici, dozer, greyder, forklift ve bekoloder makinelerinin satışı ve servisi konularında Türkiye, Azerbeycan ve Gürcistan’da faaliyet göstermektedir. Temsilciliğini yaptığımız markaların satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra, ikinci el satışta da müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Yüksek Sektör Tecrübesi

Tüm bu hizmetleri inşaat, madencilik, endüstri, geri dönüşüm, lojistik, yol işleri gibi farklı sektörlerdeki müşterilerine finansman çözümleri ile birlikte, İstanbul Merkez Ofisi, yedi ildeki satış ekibi ve tüm Türkiye’ye yayılmış 50 yetkili servisi ile ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz. İş Ortaklarımız LiuGong (İş makinaları ve forklift) Sinoboom (Platform) Dressta (Dozer) Kato (Vinç) Fleetguard (Filtre) Cummins (Yedek parça) “Uygunlar Dış Ticaret A.Ş, “Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) ve İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) üyesidir”