SINOBOOM, akıllı ekranlarıyla platform kullanıcılarından tam not alıyor


Sinoboom’un akıllı ekranları sahip olduğu arayüzleri ve özellikleriyle kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Sinoboom’un sahip olduğu akıllı ekranları gelişmiş arayüzleri ile karmaşık uzman eğitimlerine gerek kalmadan sıradan kullanıcılar için bile kolay kullanım imkanı verir. Bu ekranlar üzerinden anlık makine durumu, hızlı arıza teşhisi ve kullanıcı dostu kullanım özelliklerine hızlı bir şekilde erişilebilir. 


Sürekli gelişen arayüz
Akıllı ekranlarını 2012 yılından bu yana sürekli geliştiren Sinoboom, müşterilerinden de tam not almaya devam ediyor. Sinoboom operatörleri, makinenin durumunu her zaman, her yerde anlamak ve hataları hızlı bir şekilde teşhis etmek ve düzeltmek için özel ekipman veya yazılıma ihtiyaç duymazlar. Daha zorlu ve teknik arızalar, akıllı arayüz sayesinde uzaktan telefon veya video yönlendirmesi ile kolayca giderilebilir.

Hızlı arıza teşhisi
Makine arızası durumunda, operatör ve servis personeli ekran üzerinden sorgu yapabilir, bu da ekipmanın normal çalışması, arızanın hızlı teşhisi ve onarımı için net göstergeler sağlar. Uzman profesyonel bakım yetenekleri olmayan saha operatörleri için bu, hızlı bir şekilde giderilebilen basit arızaların hızlı bir şekilde tanımlanmasını sağlar, arıza süresini büyük ölçüde azaltır ve verimliliği artırır.

Akıllı Arayüz Avantajları
Sinoboom’un 7 inçlik akıllı ekranı, basit bir arayüze, zengin bilgi çıkışına ve akıllı etkileşime sahiptir. Yüksek dereceli IP65 su yalıtımı, toz geçirmez ve çarpışma korumalı, aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklıdır ve çok çeşitli uyarlanabilirliğe sahiptir. Sistem güvenlidir, bilgi ve ekipman güvenliğini sağlamak için izin derecelendirme yönetimi ve akıllı dinamik şifre işlevselliği ile korunmaktadır.