Sinoboom'dan sıra dışı tırmanma performansı


 12 yılı aşkın süredir Ar-Ge çalışmalarına büyük yatırım yapan Sinoboom, özellikle bomlu platform serilerine fark yaratmaya başladı. Olağanüstü güç, kontrol ve hassasiyetle tırmanmak üzere geliştirilen Sinoboom bomlu platformlar, 12 yıllık süre içerisinde binlerce tasarım iyileştirmesi ve beş kez köklü  değişiklikler ile sıra dışı tırmanma kabiliyetibe sahip oldu. 

Patentli kayma önemli sistemi 
Üstün tırmanma yeteneklerine sahip olan Sinoboom GTZZ18J Eklemli Platform, aynı boyut sınıfındaki diğer markalarla karşılaştırıldığında,  belirgin avantajlara sahip. Güçlü kavrama özellikli büyük arazi lastikleri ile gelen model, %45'lik eğimlere tırmanabilirken,  aynı zamanda  zorlu arazideki hasarlara karşı dayanıklılık sağlıyor. Bu güçlü tutuş, operatöre daha rahat bir tırmanma deneyimi de veriyor.

 
Dört tekerlekten çekiş performansı
Hem ön hem de arka tekerlekler, makinenin sürüş yeteneğini artıran ve size daha güvenilir, istikrarlı bir performans sağlayarak daha kolay tırmanmanıza izin veren güçlü bir güç çıkışına sahip. GTBZ22J Teleskopik Bom platformlarda % 45 eğimde herhangi bir kayma olmadan frenlemek mümkün kılınıyor. Fren yaptıktan sonra, makine güçlü bir güçle tekrar sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlıyor. Yüksek eğimde yapılan çalışmalarda bu tür avantajlar sunan Sinoboom bomlu platformlar, tüm bu şartlarda, gelişmiş hidrolik sistemi sayesinde güvenli iniş sağlar.