SPT Crane, Uygunlar güvencesiyle Türkiye’de


Birbirinden önemli markaların temsilciliğini yürüten Uygunlar Dış Ticaret, dünyanın en büyük mini crane üreticilerinden olan SPT Crane’nin Türkiye temsilciliğini üstlendi. Yüksek güvenlik standartlarına sahip olan SPT Crane, kalitesi ve gelişmiş servis ağı ile Türk kullanıcılarına pratik kaldırma çözümleri sunacak.

İş makineleri sektöründe 30 yıllık tecrübeye ve geniş servis ağına sahip olan Uygunlar Dış Ticaret, Çin menşeli mini paletli vinç (örümcek vinç) üreticisi SPT Crane’in Türkiye temsilciliğini üstlendi. Hali hazırda LiuGong, Sinoboom, Kato, Fleetguard, gibi dünyaca ünlü markaların temsilciliğini yürüten Uygunlar Dış Ticaret, SPT Crane ile ürün gamını daha da zenginleştirmiş oldu.

Dünyanın üçüncü büyük üreticisi

Tam adı Henan SPT Machinery Equipment Co. LTD olan markanın fabrikası Çin’in Henan Eyaleti’nde bulunuyor ve dünyanın en büyük mini paletli vinç üreticilerinden biri olarak kabul ediliyor. SPT Crane, SPT299 ve SPT499 model ürünlerini pazara sunmasının ardından dünya çapında büyük ilgi gördü. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren marka, beğeni toplayan SPT299 ve SPT499 modellerinin arkasından SPT199, SPT399 ve SPT899’i de pazara sundu.

SPT Cranes ürünleri, üretim aşamasında işlev ve güvenlik açısından sıkı testlere tabi tutuluyor. AB standartlarına tam uygunluk sunan marka, Alman teknoloji ortaklığı sayesinde Avrupa’da önemli teslimatlara da imza attı. Uygunlar Dış Ticaret güvencesiyle Türkiye pazarına giriş yapan SPT Cranes; yüksek güvenlik standartları, kalitesi ve gelişmiş servis ağı ile Türk kullanıcılarına pratik kaldırma çözümleri sunacak.